„Przestrzeń biurowa, którą projektowaliśmy, miała z założenia być czymś innym: miejscem otwartym, ale klimatycznym, profesjonalnym, ale też ciepłym i przyjemnym w odbiorze. Dzięki współpracy z Oznakuj Biuro udało nam się tchnąć w tę przestrzeń życie. Dziękujemy za owocną współpracę i trzymamy kciuki za dalszy rozwój firmy.”

Sandra Falkowska

Praga306

Praga306

„Od pierwszego etapu ustaleń nasza współpraca przebiegała wzorowo. Pracownicy wykonali zlecenie na czas, a efekt końcowy spełnił wszystkie nasze oczekiwania.”

Karol Oponowicz

Order Group

Order

„Zespół Oznakuj Biuro, faktycznie o oznakowanych wie chyba wszystko. Ogromne doświadczenie, otwartość na nowinki, ciekawość, doskonała komunikacja – z radością zlecam tej firmie kolejne projekty.”

Piotr Kwiatkowski

Brain Embassy

Brain

„Sprawnie, szybko, efektownie – czego chcieć więcej? Pracownicy Oznakuj Biuro doskonale wiedzą, co robią. Każdy ich ruch był przemyślany i celowy. Żadnych błędów, pomyłek, opóźnień – z przyjemnością wspominamy tę współpracę.”

Katarzyna Kosmalska

CPD S.A.

CPD

„Powierzając firmie Oznakuj Biuro oznakowanie naszych obiektów jesteśmy pewni rzetelnego wykonania, terminowości i innowacyjnego spojrzenia.”

Magdalena Bronowicka

Adgar Poland

Adgar

„Ten projekt wymagał sporego zaangażowania i ogromnej kreatywności. Jestem pewna, że nie każdy poradziłby sobie z nim tak dobrze, jak Oznakuj Biuro. Nasza współpraca na każdym etapie przebiegała sprawnie i pomyślnie – a to chyba najlepsza wizytówka dla każdego przedsiębiorcy.”

Marta Cichocka

Złota 44

Złota 44

„Polecając naszym Klientom usługi Oznakuj Biuro oddajemy ich w dobre ręce zaufanej firmy, która jest gwarantem wykonania zleceń terminowo i na najwyższym poziomie.”

Jakub Wiśniewski

JMW Architekci

JMW