IRIS

Po budynkach Helion i Luminar należących do kompleksu Cybernetyki Office Park przyszedł czas na oznakowanie nowego wysokiej klasy budynku biurowego o nazwie IRIS.

RECEPCJA

Oznakowanie recepcji zostało wykonane na szklanych taflach, które w przemyślany sposób podzieliły najemców ze względu na piętro na którym znajduje się ich biuro. Nazwy zostały wykonane z folii wycinanej ploterowo dzięki czemu w szybki sposób można aktualizować zmiany.

OZNAKOWANIE WEWNĘTRZNE NAJEMCÓW

Jego rozplanowanie i umiejscowienie nie jest przypadkowe. Klientowi zależało na łatwej wymianie nazw najemców oraz zachowaniu estetyki. Wybór padł na szkło hartowane OptiWhite z mocowaniem na dystansach ze stali nierdzewnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może spac spokojnie nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia największych tafli szkła.

PYLON

podstawowym celem dla właściciela było wykonanie pylonu z nazwami najemców który po pierwsze będzie czytelny i po drugie także w tym wypadku wymiana informacji będzie prosta, szybka i bezproblemowa. Zaproponowaliśmy wykonanie pylonu na konstrukcji stalowej pokrytej srebrną blachą aluminiowa 2mm lakierowaną proszkowo. Wielkość pylonu wraz z przestrzenią informacyjną została dopasowana do prognozowanej maksymalnej ilości najemców budynku. Na miejsce posadowienia obu pylonów zostały wybrane miejsca pod którymi znajduje się garaż podziemny co wymusiło wykonanie niestandardowych kształtów fundamentów. Dodatkowo ich lokalizacja przebiegała w tzw. korytarzach wietrznych co oznaczało wykonania dokładnych wyliczeń konstruktorskich dotyczących oddziaływania wiatru na konstrukcje.

KONSTRUKCJA WOLNOSTOJĄCA

Jakość funkcjonalność i mobilność to cechy użytej konstrukcji reklamowej. Wyprodukowany nośnik reklamowy nie jest przeznaczony do trwałego wiązania z gruntem. Dzięki użyciu estetycznych betonowych podstaw nośnik jest w pełni mobilny co powoduje brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Słupy wsporcze oraz wszystkie modułowe elementy konstrukcji są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, a sama konstrukcja posiada projekt techniczny zatwierdzony przez uprawnionego inżyniera budownictwa.

OZNAKOWANIE DALSZE

oznakowanie przestrzeni zewnętrznej budynku zawierało oznakowanie ciągów komunikacyjnych, parkingu dla samochodów oraz rowerów, palarni oraz pozostałych przestrzeni wspólnych. Tabliczki informacyjne zostały wykonane z blachy nierdzewnej z grafiką wykonaną z folii polimerowej wycinanej ploterowo. Ponad 100 słupków parkingowych zostało wykonanych z profili zimnogiętych ocynkowanych i lakierowanych proszkowo farbą srebrną perłową. Na podkład tablic wybraliśmy jeden z najbardziej odpornych na warunki atmosferyczne materiałów – płytę trójwarstwową typu dibond z wykończeniem aluminium szczotkowane, natomiast samo oznakowanie było drukowane w technologii UV na folii polimerowej bezbarnwej matowej i nanoszone na front tabliczki.

IRIS

Po budynkach Helion i Luminar należących do kompleksu Cybernetyki Office Park przyszedł czas na oznakowanie nowego wysokiej klasy budynku biurowego o nazwie IRIS.

RECEPCJA

Oznakowanie recepcji zostało wykonane na szklanych taflach, które w przemyślany sposób podzieliły najemców ze względu na piętro na którym znajduje się ich biuro.

czytaj więcej

OZNAKOWANIE WEWNĘTRZNE NAJEMCÓW

Jego rozplanowanie i umiejscowienie nie jest przypadkowe. Klientowi zależało na łatwej wymianie nazw najemców oraz zachowaniu estetyki.

czytaj więcej

PYLON

podstawowym celem dla właściciela było wykonanie pylonu z nazwami najemców który po pierwsze będzie czytelny i po drugie także w tym wypadku wymiana informacji będzie prosta, szybka i bezproblemowa.

czytaj więcej

KONSTRUKCJA WOLNOSTOJĄCA

Jakość funkcjonalność i mobilność to cechy użytej konstrukcji reklamowej.

czytaj więcej

OZNAKOWANIE DALSZE

oznakowanie przestrzeni zewnętrznej budynku zawierało oznakowanie ciągów komunikacyjnych, parkingu dla samochodów oraz rowerów, palarni oraz pozostałych przestrzeni wspólnych.

czytaj więcej