ACCO Brands

Współpracę  z firmą ACCO Brands rozpoczęliśmy od oznakowania recepcji w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i w Kozienicach. W pierwszej kolejności zostaliśmy poproszeni o produkcję i montaż oznakowania w recepcjach. W kolejnym etapie współpracy wykonaliśmy kompleksowe oznakowanie warszawskiego biura: oznakowanie sal konferencyjnych, tabliczki przydrzwiowe, dekoracja ściany w recepcji oraz tablice z promocją poszczególnych marek.

Oznakowanie recepcji

Oznakowanie recepcji zazwyczaj wiąże się z produkcją i montażem logo firmy. Oznakowanie to ma różne formy, czasem jest to kaseton, czasem podświetlane litery innym razem szklana tablica z logo. Cel jest zawsze ten sam, wyróżnienie logo firmy i sprawienie by było bardziej zapamiętane. W tym przypadku stanęliśmy przed wyznawaniem wyróżnienia głównego logo spółki z jednoczesnym pokazaniem logo poszczególnych marek firmy, które są bardzo rozpoznawalne. Klient wymagał aby oznakowanie recepcji było wykonane w formie tablicy a nie oddzielnych elementów, jednocześnie wyraźnie zaznaczył, że oznakowanie płaskie/ wyklejane z folii nie spełni ich oczekiwań.

Wykonaliśmy tablice z białego szkła o grubości 8mm. Logo głównej spółki ACCO, ze względu na przejścia tonalne wydrukowaliśmy w odbiciu lustrzanym bezpośrednio na plexi bezbarwnej o grubości 3mm. Logo wszystkich marek wycięliśmy laserem z plexi bezbarwnej o grubości 3mm podklejonej od tyłu folią w kolorze szarym. Wszystkie elementy oraz cała tablica nie mają widocznych mocowań, co zdecydowanie zwiększa estetykę oznakowania.

Oznakowanie sal konferencyjnych

Kompleksowe oznakowanie biura zazwyczaj wiąże się z oznakowaniem sal konferencyjnych. W tym przypadku każda z kilkunastu sal w warszawskim biurze jest sygnowana marką należącą do spółki ACCO. Ze względu na różną kolorystykę logo poszczególnych marek, zdecydowaliśmy się na wykonanie oznakowania z bezbarwnej plexi o grubości 5mm podklejoną folią ploterową w wybranych kolorach. Logo montowaliśmy do ścian za pomocą niewidocznych od frontu dystansów. Każde z logo posiada dodatkowy element w postaci hasła, które ze względu na wielkość montowaliśmy bezpośrednio do ściany. Pomimo wykorzystania jednego z najbardziej popularnych materiałów reklamowych jakim jest plexi efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.

Oznakowanie ścian

W wielu biurach mamy do czynienia z pustymi ścianami, na których Klienci chcą umieszczać swoje misje, wartości lub promocję swoich produktów czy marek – ściana to doskonały nośnik reklamowy.

W głównej recepcji na ścianie umieściliśmy wycięte z folii w wybranych kolorach hasło firmy, które nie pozostaje niezauważone dla osób odwiedzających, a jednocześnie przypomina pracownikom jaki jest cel firmy. Na ścianach w korytarzach umieściliśmy tablice promujące poszczególne marki. Tablice wykonaliśmy z PCV 5mm oklejonego wydrukiem UV, przygotowanym wcześniej przez naszego grafika.

ACCO Brands

Współpracę  z firmą ACCO Brands rozpoczęliśmy od oznakowania recepcji w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i w Kozienicach.

czytaj więcej

Oznakowanie recepcji

Oznakowanie recepcji zazwyczaj wiąże się z produkcją i montażem logo firmy.

czytaj więcej

Oznakowanie sal konferencyjnych

Kompleksowe oznakowanie biura zazwyczaj wiąże się z oznakowaniem sal konferencyjnych.
czytaj więcej

Oznakowanie ścian:

W wielu biurach mamy do czynienia z pustymi ścianami, na których Klienci chcą umieszczać swoje misje, wartości lub promocję swoich produktów czy marek- ściana to doskonały nośnik reklamowy.

czytaj więcej