Oznakuj Biuro to zespół 7 zgranych specjalistów. Zarząd to Agnieszka i Michał, którzy dzięki wieloletniej współpracy znają się już bez słów i świetnie radzą sobie z organizacją, logistyką, delegowaniem zadań.

Marcin to kierownik produkcji – nie boi się nowych wyzwań, jest za pan brat z nowinkami technologicznymi, szybko reaguje na zmieniające się potrzeby rynku i ciągle zaskakuje nas innowacyjnymi pomysłami. Marcin z niejednego pieca chleb jadł i wie jak szybko realizować zlecenia, które wpadły do nas dzisiaj, a są jak zwykle „na wczoraj”.

Kamil jest naszym grafikiem. To prawdziwy artysta. Czytelne logo, efektywne oznakowanie? Ze schematu szkicowanego na kartce potrafi zrobić prawdziwe arcydzieło. Kamilowi wystarczy rzut oka, by wiedzieć, jaki projekt idealnie zgra się z jakim materiałem produkcyjnym. Dzięki niemu nasze realizacje zawsze wywołują „efekt wow”.

Kamil, Mateusz, Tomek i Michał to zespół wykonawczy, który nie boi się żadnego zadania. Praca na produkcji, obsługa maszyn, montaż gotowych elementów? Działają sprawnie, szybko i praktycznie bez słów. Dla tej ekipy nie ma zadań niewykonalnych – żartują, że rzeczy niemożliwe robią od ręki, na cuda trzeba tylko odrobinkę poczekać. Lubimy takie podejście!

Tu pracujemy

Nasza siedziba mieści się przy ul. Badylarskiej 21 w Warszawie. Pracujemy w nowoczesnym biurze połączonym z parkiem maszynowym. Taki układ sprawia, że na bieżąco możemy śledzić postępy każdego projektu. Podglądamy, sprawdzamy, pilnujemy – dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik. Nasz park maszynowy stanowią: m.in.: frezarka CNC, laser do wycinania i grawerowania, ploter do wycinania, giętarki termiczne, giętarka pneumatyczna – dzięki takiemu wyposażeniu możemy zaproponować swoim klientom krótszy czas realizacji zlecenia i konkurencyjne ceny.

W pracy najważniejsza jest dla nas dobra atmosfera, wzajemne zaufanie i komunikacja. Bez tego nie ma udanych projektów i zgranego zespołu! Praca to dla nas zawsze pasja i przyjemność – nigdy przykry obowiązek. Z naszymi klientami chętnie spotykamy się przy dobrej kawie, dzieląc się doświadczeniem, wiedzą i wymieniając pomysłami – z takich spotkań często rodzą się niebanalne pomysły na naprawdę innowacyjne projekty.