Adgar Park West – kompleks trzech budynków biurowych na warszawskiej Ochocie. Współpracę z właścicielem budynku rozpoczęliśmy w 2014 roku jeszcze przed oficjalnym otwarciem kompleksu Adgar Park West a do dnia dzisiejszego zajmujemy się obsługą budynku w zakresie dodatkowego oznakowania. Zrealizowaliśmy kompleksowe oznakowanie wewnętrzne, oznakowanie w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz oznakowanie zewnętrzne. Podstawową zasadą, którą kierowaliśmy się przy planowaniu oznakowania była prostota i minimalizm. Piktogramy czy napisy nie przytłaczają odbiorcy – są czytelne i doskonale spełniają swoją rolę oznakowania kierunkowego. Dominującymi kolorami są czerń i biel.

Jako nośnik elementów oznakowania wewnętrznego wykorzystaliśmy istniejącą infrastrukturę – ściany i słupy, dzięki czemu przestrzeń jest otwarta i przyjazna użytkownikowi. W oznakowaniu zewnętrznym, oprócz standardowego oznakowania wejść do poszczególnych budynków i stref wykonaliśmy oznakowanie poziome na chodnikach i na ulicy dla kierowców oraz kierunkowskazy pionowe przy ciągach pieszych.

Pozostałe elementy oznakowania zewnętrznego:

– oznakowanie miejsc parkingowych wynajętych przez konkretne firmy

– pylon z listą najemców strefy Adgar FIT

– dwa pylony przy wejściach na teren kompleksu

– oznakowanie wjazdów do garażu podziemnego

– oznakowanie informacyjne: zakaz palenia, zakaz niszczenia trawy, informacje o RODO, zakaz postoju itp.

Użyte materiały: plexi, folia, dibond, stal

Zakres współpracy: przygotowanie projektu wayfindingu, projektów graficznych, produkcja i montaż oznakowania wewnętrznego i oznakowania zewnętrznego

Klient: Adgar Park West

Kategoria: budynek biurowy

Lokalizacja: Warszawa