Codi Lime

Oznakowanie biura firmy Codi Lime rozpoczęliśmy w idealnym momencie – w trakcie wykańczania biura. Zaletą prac przeprowadzanych w tym czasie jest bezproblemowy dostęp do wszystkich pomieszczeń. Zakres prac związany z oznakowaniem biura był bardzo szeroki i obejmował zarówno oznakowanie wewnętrzne jak i zewnętrzne. Ze względu na brak osób postronnych poruszających się po biurze nie wykonywaliśmy typowego oznakowania informacyjnego. Skupiliśmy się głównie na oznakowaniu dekoracyjnym i elementach ułatwiających codzienne funkcjonowanie w biurze, m.in. szklane tablice do pisania za pomocą markerów sucho-ścieralnych, oznakowanie sal konferencyjnych, elementy przedstawiające wartości firmy, tapety w pomieszczeniach pracowniczych i kuchni. Wszystkie prace produkcyjne i montażowe trwały około 2 miesięcy i zakończyły się jeszcze przed wprowadzeniem pracowników do nowego biura.

Logo wewnętrzne i zewnętrzne

Współpracę w zakresie kompleksowego oznakowania biura rozpoczęliśmy od produkcji logo w recepcji oraz logo na elewacji zewnętrznej budynku.

Podświetlane logo zewnętrzne wykonaliśmy z blachy lakierowanej na wybrane kolory, plexi opal oklejonej folią w wybranym kolorze oraz plexi „black and white”. Każdą z liter montowaliśmy bezpośrednio do elewacji – bez dodatkowego stelaża i widocznych elementów montażowych. Takie rozwiązanie stosujemy najczęściej w przypadku logo montowanych w dolnych częściach elewacji – w przypadku wysokich budynków w zdecydowanej większości montujemy logo na stelażach co przyspiesza montaż, jednocześnie obniżając jego koszty.

 

Logo wewnętrzne wykonaliśmy z ocynkowanej, giętej blachy lakierowanej na wybrany kolor. W recepcji zaproponowaliśmy wykonanie logo z podświetleniem na ścianę tzw. „efekt halo”. Przy takim rozwiązaniu logo montujemy do ściany na dystansach umożliwiających podświetlenie. Przy nowoczesnych recepcjach i ciekawym kształcie logo wybór wykonania logo z „efektem halo” zawsze będzie dobrym rozwiązaniem – niestandardowym i pasującym do większości wnętrz.

Jednym z najważniejszych elementów oznakowania wewnętrznego były przeszklenia w salach konferencyjnych i salach spotkań. Klientowi zależało aby nie zasłaniać całkowicie przeszkleń ze względu na niewielkie powierzchnie, a jednocześnie ważne było poczucie prywatności osób przebywających w salach. Wspólnie z architektem zaproponowaliśmy częściowe okleinie przeszkleń folią szronioną z wyciętym wzorem logo Klienta. Efekt widoczny na zdjęciach z realizacji spełnił wszystkie oczekiwania Klienta i Architekta.

Każda z sal konferencyjnych nosiła nazwę wybranego miasta. Nie było konieczności oznakowania sal konferencyjnych z zewnątrz dlatego wykonaliśmy w tym przypadku jedynie oznakowanie wewnętrzne. W każdej z sal wykonaliśmy napisy z nazwą miasta, współrzędne oraz tapetę z grafiką przedstawiającą rozpoznawalne obiekty wybranego miasta. Wszystkie elementy zostały wykonane z folii natynkowej z mocnym klejem i wyklejone bezpośrednio na ścianach.

CODI LIME

Oznakowanie biura firmy Codi Lime rozpoczęliśmy w idealnym momencie – w trakcie wykańczania biura.

czytaj więcej

Logo wewnętrzne i zewnętrzne

Współpracę w zakresie kompleksowego oznakowania biura rozpoczęliśmy od produkcji logo w recepcji oraz logo na elewacji zewnętrznej budynku.

czytaj więcej

Jednym z najważniejszych elementów oznakowania wewnętrznego były przeszklenia w salach konferencyjnych i salach spotkań.

czytaj więcej

Każda z sal konferencyjnych nosiła nazwę wybranego miasta.

czytaj więcej