GALERIA DĘBIEC

Kompleksowe oznakowanie nowo otwieranego centrum handlowego.

RAMKI LED

Widoczne na zdjęciach nośniki do podświetlane panele służące do aranżacji wnętrz. Ich bardzo mała grubość 4mm pozwala na łączenie ich ze szkłem lub pleksi razem z grafiką w cienkich aluminiowych profilach (8-20mm). Dzięki wykorzystaniu specjalnych matryc z pleksi rozpraszającej światło uzyskujemy równomierne podświetloną powierzchnię, nawet w formatach 2x3m. Jest to obecnie jeden z najcieńszych podświetlanych nośników reklamowych dostępnych w Polsce.

FOLIA MROŻONA/SZRONIONA

Wszystkie mniejsze przeszklenia znajdujące się w galerii zostały obrandowane wycinaną ploterowo folią mrożoną Oracal, która w przypadku drzwi przesuwnych była dodatkowo zadrukowana w technologii UV. Dzięki jej zastosowaniu na szklanych barier przy schodach i chodnikach ruchomych podwyższyliśmy kwestię bezpieczeństwa szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

LOKALE

W przestrzeniach wspólnych oraz lokalach usługowych które jeszcze nie zostały wynajęte zastosowaliśmy blisko 1000m2 drukowanej folii pełnej, folii OWV oraz banerów. Dzięki sprawnej i licznej ekipie montażystów udało się wyrobić z czasem produkcji i montażu w 48 godzin.

STREETBANERY

StreetBanery zwane także miejskimi nośnikami zostały wybrane przez inwestora jako główny nośnik brandingowy otwarcia. Dzięki zastosowaniu tylko dwóch mocowań montaż oraz wymiana kreacji reklamowej jest bardzo szybka i prosta. Nośnik ten nie bez powodu montuje się zazwyczaj w ciągach po kilka sztuk ulokowanych w pobliżu zatłoczonych ulic, bulwarów i parkingów. Ich główną zaletą jest powtarzalność i ciągłość w odbiorze nawet w przypadku ruchu samochodowego.

STOJAKI PRZY SCHODACH

Potrzeba zastosowania widocznych na zdjęciach stojaków pojawiła się kilka dni po otwarciu. Okazało się, że dla osób starszych oraz dzieci schody oraz chodniki ruchome nie są wystarczająco widoczne. Dwie wytyczne które dostaliśmy od inwestora to: trwałość i widoczność. Cel udało się osiągnąć projektując i produkując stojaki o wysokości 150cm wykonane z jednego giętego kawałka blachy o grubości 10mm. Oznakowanie zostało wykonane z ciętej ploterowo folii odblaskowej. Aby maksymalnie zabezpieczyć stojaki przed uszkodzeniami mechanicznymi zostały one poddane procesom: ocynkowania, lakierowania proszkowego i utwardzania piecowego.

OUTDOOR

W aspekcie oznakowania parkingów naziemnych i dróg dojazdowych wyprodukowaliśmy blisko 30 znaków ostrzegawczych oraz 100 tabliczek wykonanych z płyty trójwarstwowej typu Dibond. W późniejszym czasie zajęliśmy się również produkcją i montażem dwuczęściowego wyświetlacza LED ulokowanego nad wjazdem na główny parking. Wyświetlacz daje możliwość tworzenia własnych komunikatów i umieszczania ich na ekranie.

GALERIA DĘBIEC

Kompleksowe oznakowanie nowo otwieranego centrum handlowego.

RAMKI LED

Widoczne na zdjęciach nośniki do podświetlane panele służące do aranżacji wnętrz.

czytaj więcej

FOLIA MROŻONA/SZRONIONA

Wszystkie mniejsze przeszklenia znajdujące się w galerii zostały obrandowane wycinaną ploterowo folią mrożoną Oracal.

czytaj więcej

LOKALE

W przestrzeniach wspólnych oraz lokalach usługowych które jeszcze nie zostały wynajęte zastosowaliśmy blisko 1000m2 drukowanej folii pełnej, folii OWV oraz banerów.

czytaj więcej

STREETBANERY

StreetBanery zwane także miejskimi nośnikami zostały wybrane przez inwestora jako główny nośnik brandingowy otwarcia.

czytaj więcej

STOJAKI PRZY SCHODACH

Potrzeba zastosowania widocznych na zdjęciach stojaków pojawiła się kilka dni po otwarciu.

czytaj więcej

OUTDOOR

W aspekcie oznakowania parkingów naziemnych i dróg dojazdowych wyprodukowaliśmy blisko 30 znaków ostrzegawczych oraz 100 tabliczek wykonanych z płyty trójwarstwowej typu Dibond

czytaj więcej