ORDER GROUP

 

Poza realizacjami, które zaczynamy od wykonania projektu, realizujemy również produkcję na postawie otrzymanych materiałów. Tak było w przypadku realizacji dla firmy z branży informatycznej – Order Group. Otrzymaliśmy znakomite projekty oznakowania biura klienta wykonane przez pracownię projektową MOJO.

 

Klient nie miał wątpliwości co do projektów przygotowanych przez pracownię więc zostaliśmy poproszeni o dobór odpowiednich materiałów, które będą pasowały zarówno do wnętrza, jak i do projektów oznakowania informacyjnego. Często się zdarza, że po poznaniu klienta i jego wnętrza nanosimy pewne zmiany na projekty,  jednak w tym przypadku podczas wizji lokalnej zobaczyliśmy nowoczesne, surowe i minimalistyczne biuro i bez żadnych wątpliwości uznaliśmy, iż projekty są w 100% dopasowane do wnętrza.

Dobierając materiały kierowaliśmy się kolorystyką i stylem wnętrza. Poniżej prezentujemy elementy identyfikacji wizualnej wraz z opisem materiałów i sposobu wykonania.

Jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej i oznakowania biura było główne hasło firmy „We develop modern products for modern people”, umieszczone na ścianie z surowej OSB w recepcji. Biorąc pod uwagę wykończenie wnętrza biura, gdzie większość ścian była w ciemnym matowym kolorze zdecydowaliśmy się wykonać hasło z błyszczącej białej plexi o grubości 3mm. Surowa płyta OSB jest trudnym materiałem do przyklejania o znakowania dlatego zastosowaliśmy specjalny klej i taśmę dwustronnie klejącą z klejem kauczukowym.

W przestrzeni biurowej pojawiły się oznakowania na ścianach. Braliśmy pod uwagę malowanie elementów lub wyklejanie z folii. Ze względu na zdecydowanie krótszy czas montażu razem z Klientem zdecydowaliśmy się na wycięcie elementów z matowej folii białej i czarnej.

Oznakowanie pomieszczeń i przestrzeni w biurze zostało zaprojektowane tak aby spełniało funkcję zarówno informacyjną jak i dekoracyjną.

Indywidualnie zaprojektowane piktogramy wykonaliśmy z białej plexi 3mm tak jak hasło firmy w recepcji.

ORDER GROUP

Poza realizacjami, które zaczynamy od wykonania projektu, realizujemy również produkcję na postawie otrzymanych materiałów.

czytaj więcej

Jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej i oznakowania biura było główne hasło firmy „We develop modern products for modern people”.

czytaj więcej

W przestrzeni biurowej pojawiły się oznakowania na ścianach.

czytaj więcej

Oznakowanie pomieszczeń i przestrzeni w biurze zostało zaprojektowane tak aby spełniało funkcję zarówno informacyjną jak i dekoracyjną.

czytaj więcej