Ostatnie tygodnie to prawdziwy sprawdzian dla polskich biznesów. Rozwijająca się epidemia koronawirusa wymusza na nas szukanie zupełnie nowych rozwiązań. Wiele branż przeszło w tryb pracy zdalnej, ale sklepy spożywcze, stacje benzynowe, czy inne placówki handlowe zwyczajnie nie mogą sobie na taki luksus pozwolić. Jak zabezpieczyć swoich pracowników przed potencjalnym zakażeniem? Warto zastosować indywidualne środki ochrony – rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne, szyby plexi w strefie obsługi, a także częste odkażanie powierzchni. Dzielimy się z Wami artykułem naszej marki-córki: Wycinam.to, która produkuje m.in. szyby ochronne plexi. Chcemy opowiedzieć Wam o tym materiale, bo wierzymy, że właśnie teraz może się on doskonale przysłużyć wielu polskim firmom.

Szyby plexi i jej właściwości

Plexi to materiał, który znajduje zastosowanie w wielu branżach. Lubimy go za to, że jest:

 1. Skuteczny: to po prostu doskonała ochrona przed wirusami, czy zarazkami. Jako barierę ochronną można plexi wykorzystać teraz – w czasie epidemii koronawirusa, lub później – w czasie wzmożonych zachorowań na grypę.
 2. Trwały: w przeciwieństwie do szkła nie tłucze się. Nie ma więc ryzyka uszkodzenia nawet w czasie intensywnego użytkowania.
 3. Idealnie przezroczysty: nie zniekształca obrazu, nie tworzy odblasków i załamań światła.
 4. Uniwersalny: z plexi możemy produkować różnorodne osłony: wiszące, stojące, nablatowe, na nóżkach – możemy je też docinać na dowolny wymiar.
 5. Prosty w montażu: doskonale wiemy, że w dobie szerzącej się epidemii każdy dzień jest na wagę złota dlatego informujemy, że wykonane przez nas szyby z plexi nie wymagają specjalistycznego montażu – klient doskonale poradzi sobie z nimi samodzielnie.
 6. Łatwe w pielęgnacji: plexi można bez najmniejszego problemu przecierać środkiem odkażającym nawet wiele razy w ciągu dnia, a w razie potrzeby zdjąć i umyć wodą ze środkiem czyszczącym.
 7. Dostępne od ręki: wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych klientów i zamówione w Wycinam.to panele plexi wysyłamy niemal od ręki.

Panele plexi dostępne w ofercie Wycinam.to

W ofercie posiadamy aktualnie zarówno plexi cięte na wymiar, jak i gotowe panele ochronne z plexi. Mogą to być np.:

 1. Szyby podwieszane z plexi
 2. Szyby z plexi na nóżkach
 3. Szyby z otworem z plexi na nóżkach
 4. Szyby z plexi z otworem – gięte
 5. Szyby z plexi – grodziowa na biurko
 6. Szyby ochronne z plexi (osłona na produkty)
 7. Folie podłogowe

Oferta Wycinam.to trafia aktualnie w zapotrzebowanie branży spożywczej i usługowej. Sklepy spożywcze, apteki, stacje benzynowe, urzędy, banki, placówki pocztowe – nie zawieszają w tych dniach działalności. Pracownicy, którzy muszą każdego dnia spotykać się z dziesiątkami klientów, martwią się o własne zdrowie. By zminimalizować ryzyko zakażenia, warto pomyśleć o zainstalowaniu paneli ochronnych z plexi. Pełną ofertę produktów znajdziecie Państwo na: https://www.wycinamy.to/oslony-plexi-szyby-ochronne/.